Прямий зв'язок
з менеджером

  • Адаптер кнопок керма Connects2 CTSVW003.2

Адаптер кнопок керма Connects2 CTSVW003.2

  • Є в наявності
  • | Код товару: 10211842
  • | Виробник: Connects2
  • 2854 грн.CAN-Bus адаптер рульового управління для VW Multivan 2003 - 2010, VW Touareg 2003 - 2010. Підтримує управління гучністю і приглушення звуку. У комплекті ISO перехідник.

Адаптер кнопок керма Connects2 CTSVW003.2 буде підтримувати управління гучністю (плюс / мінус) і функцію приглушення звуку. Тип коннектора - Quadlock (Fakra)

Даний адаптер підходить не на всі автомобілі VW Touareg в зв'язку з тим, що в різних автомобілях можуть бути різні версії CAN-Bus шини. Для надійності рекомендуємо набрати наших фахівців, щоб підібрати правильний адаптер на ваш автомобіль - ТЕЛЕФОНУЙТЕ (099) 900-99-95. Найчастіше в автомобілях VW Touareg адекватно працює універсальний CAN-Bus адаптер Connects2 UNI-SWC.4

Даний адаптер дозволяє зберегти управління нової автомагнитолой (після заміни штатної) з заводських кнопок на руле.С допомогою адаптера Connects2 CTSVW003.2 ви можете встановити і підключити в VW наступні автомагнітоли - Alpine, Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Nakamichi, Parrot, Philips , Pioneer, Sony і також будь-яку автомагнітолу китайського виробництва (яка підтримує функцію управління з кнопок на кермі).

Підключення "роз'єм-в-роз'єм", вам не знадобиться втручатися в штатну електропроводку
Сумісність з CAN-Bus шиною VW
Виводить сигнал задньої передачі
Виводить сигнал гальма стоянки
Виводить сигнал ACC
Виводить сигнал підсвічування приладової панелі (illumination)
Виводить сигнал швидкості
Приглушення гучності (Mute)
Збільшення / зменшення гучності

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре