Прямий зв'язок
з менеджером

  • Автосигналізація Pandora DX 9X Lora

Автосигналізація Pandora DX 9X Lora

  • Є в наявності
  • | Код товару: 10214176
  • | Виробник: Pandora
  • 6266 грн.Pandora DX 9X LoRa виходить на абсолютно новий рівень по дальності зв'язку, захисту від перешкод, енергоспоживанню в сегменті бюджетних протиугінних систем. Спеціально для даної системи розробниками був створений радіотракт LoRa Hi Speed. Він забезпечує дальність зв'язку брелка і базового блоку до 2 кілометрів на альтернативних каналах не перетинаються з топовими системами Pandora.

На зміну полюбився брелка D-010 спеціально для автосигналізації DX 9X LoRa був розроблений новий - Pandora D-027. Новинка оснащена великим інформативним OLED-дисплеєм і новим радіотракт, які не мають близьких конкурентів по дальності зв'язку і завадостійкості як в умовах міста, так і за його межами. Було значно оптимізовано енергоспоживання нового брелка. Стандартного елемента живлення AAA вистачає на два місяці і більше. У разі розряду батареї брелок переходить в енергозберігаючий режим, що дозволяє неодноразово скористатися функціоналом до заміни елемента живлення.

Автосигналізація оснащена інтерфейсом Bluetooth 4.2, що дозволяє використовувати цілий ряд додаткового обладнання для нарощування як охоронних, так і сервісних функцій. Це також компенсує наявність в комплекті всього одного брелока - завжди можна докупити додатковий Bluetooth-брелок або підключити мобільний телефон для постановки і зняття з охорони.

Для реалізації функції дистанційного запуску Pandora DX 9X LoRa укомплектована релейним модулем RMD-5M. Для більшості марок автомобілів на російському ринку підтримується функція безключового обходу штатного іммобілайзера. Також в комплекті йде влагозащищенная П'єзосирена PS-330.

Комплектація:
Основний блок DX9x LoRa - 1 шт.
Брелок LCD D027 black - 1 шт.
ЗІП кріплення DX - 1 шт.
Кнопка BS2 - 1 шт.
Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
Основний кабель X1000 - 1 шт.
Релейний модуль автозапуску RMD-5M - 1 шт.
Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
Сирена п'єзоелектрична Pandora PS-330 - 1 шт.
CAN модуль є
Вид сигнализации двостороння
Тип сигнала діалоговий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре