Прямий зв'язок
з менеджером

  • Автосигналізація Pandora DX 6X Lora

Автосигналізація Pandora DX 6X Lora

  • Є в наявності
  • | Код товару: 10214175
  • | Виробник: Pandora
  • 5491 грн.За дальності зв'язку, помехозащищенности, енергоспоживанню в новій реалізації Pandora DX 6X LoRa виходить на зовсім інший рівень. Спеціально для масового застосування інженери Pandora розробили окрему ревізію радиотракта LoRa Hi Speed, в якій ідеально збалансовані ключові параметри, забезпечуючи високу дальність зв'язку (до 2 км) між брелоком і блоком сигналізації на альтернативних каналах, які не заважають впевненою передачі сигналу топових систем Pandora.

Спеціально для новинки Pandora DX 6X LoRa розроблений і новий надійний, універсальний і далекобійний брелок Pandora D-027, який прийшов на зміну популярному Pandora D-010. У полюбився фірмовому дизайні брелок Pandora D-027 набув великого інформативний екран, кратний приріст дальності з поліпшеним LoRa-радіоканалом, який сьогодні навряд чи має близьких конкурентів по реальної дальності діалогової зв'язку як в умовах міських перешкод, так і за містом.

Крім цього, вдалося оптимізувати енергоспоживання в новій реалізації LoRa. Брелок Pandora D-027 харчується від звичної «мізинчикові» батарейки. Ємності елемента живлення ААА досить для повноцінної роботи протягом двох місяців і навіть більше. А коли розряд наблизиться до критичної позначки, спеціальний алгоритм аналізу резервної ємності автоматично переводить брелок в режим енергозбереження, дозволяючи власникові ще десятки раз скористатися ним через процедуру екстреного використання.

Всього один брелок в комплекті Pandora DX 6X LoRa прекрасно компенсується Bluetooth 4.2 інтерфейсом, який дозволяє використовувати будь-який сучасний телефон в якості радіопозначки, а також пристрої управління і настройки автосигналізації.

Також в комплектацію системи входить реле блокування і кабель релейного модуля RMD-5M. При бажанні комплектацію можна розширити висококласними фірмовими периферійними пристроями Pandora допомогою Bluetooth-протоколу.

Комплектація:
Основний блок DX6x - 1 шт.
Брелок LCD D027 black - 1 шт.
ЗІП кріплення DX - 1 шт.
Кнопка BS2 - 1 шт.
Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
Реле блокування МОТО - 1 шт.
Кабель RMD-5 new - 1 шт.
Основний кабель X1000 - 1 шт.
Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
CAN модуль є
Вид сигнализации двостороння
Тип сигнала діалоговий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре