Прямий зв'язок
з менеджером

  • Автосигналізація Pandora DX-4GL

Автосигналізація Pandora DX-4GL

  • Є в наявності
  • | Код товару: 10206404
  • | Виробник: Pandora
  • 7558 грн.Автосигналізація Pandora DX-4GL

Телеметрична охоронно-сервісна система Pandora DX 4GL - доступна версія продукту в нашій лінійці телеметричних комплексів з 4G-зв'язком.
Автосигналізація Pandora DX-4GL є ще доступнішою версією моделі Pandora DX-4G: в її комплектацію входить модуль запуск RMD-4 замість RMD-5m, тільки одна мітка BT-760, а також в ній використовується інший 4G-модем, який не підтримує 3G-зв'язок.
У Pandora DX-4GL застосований новий 2G / 4G-модем, який стабільно працює у всіх діапазонах 2G-зв'язку і в повній відповідності з 1-class LTE. Відсутність підтримки 3G-мереж не є серйозною проблемою, так як 3G повноцінно працює тільки в декількох великих містах і приречений на поступове витіснення мережами 4G.

З метою оптимізації ціни продажу ми спростили комплектацію Pandora DX-4GL, залишивши в комплекті релейний модуль RMD-4 і всього одну мітку BT-760.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:
алгоритмічні обхідник. Обхідник штатного іммобілайзера дозволяє реалізувати автоматичний і дистанційний запуск двигуна.
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ. Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
ВИСОКА енергоекономічних. Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
діалоговому ДИНАМІЧНИЙ КОД. Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС. Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
ІНТЕГРОВАНИЙ GSM-ІНТЕРФЕЙС. Розширює зону управління системою в роумінгу і зонах з поганим покриттям GSM-мережі.
ІНТЕГРОВАНИЙ LIN-ІНТЕРФЕЙС. Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ Автоматичний ЗАПУСК ДВИГУНА. Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює стан автомобіля.
ІНТЕРНЕТ-СЕРВІС. ПІД КОНТРОЛЕМ зі смартфоном. Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Можливість перегляду історії подій.
Мультисистемність 2ХCAN-ІНТЕРФЕЙС. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
НАЯВНІСТЬ протиугінні МІТКИ. Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
обхідник іммобілайзер з клонуванням КЛЮЧА. Інтегрований бесьключевой обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску.
ПРОЦЕССОР CORTEX-M4. Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Сумісність З PANDORA ALARM STUDIO. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
ТЕХНОЛОГІЯ КЛОНУВАННЯ. Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
УПРАВЛІННЯ опалювачі. Гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачі.

ОБЛАДНАННЯ:
Радіопозначка BT-760
Монтажний набір
Кабель термодатчика двигуна L3000
Кабель USB / micro-USB
Кабель + кнопка BS2
Герметична П'єзосирена PS-330
GSM модуль є
Вид сигнализации безбрілочні
Тип сигнала діалоговий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре